Fokkenistenbank Flitsclub Sneek 2019

NaamWoonplaatsGeboortedatumTelnr ouders
Jouke OverdijkSNEEK2005-03-2506-52244090
Dirk van der TempelWARTEN2010-06-2306-28141431
Sake WijmaHEEG2008-07-2806-29512494
Niels SchurerSNEEK2011-07-18
Merle WerkhovenGIEKERK2009-12-2606-15086842
Jilles SchurerSNEEK2010-08-0706-25377776
Femke VroegeJOURE2010-07-2006-24741272
Victoria van der TempelWARTEN2012-08-1506-28141431

Stel je wilt zeilen, maar je bemanning kan een keertje niet... Wat nu?

Kijk in de Fokkenistenbank van de Flitsclub voor kinderen die Lid zijn van de Flitsclub en graag een keertje mee willen.